fbpx

Gölbaşı Belediyesi İncek Hizmet Binası Açılıyor

Gölbaşı’na 30 Kilometrelik Bisiklet Yolu
11 Şubat 2020
Gagauzya’da Kardeş Kente Ziyaret
13 Şubat 2020

Gölbaşı Belediyesi, vatandaşların daha kolay hizmet alabilmeleri için İncek Hizmet Binası’nı hizmete açıyor.

Merkeze uzak olan İncek, Kızılcaşar ve Taşpınar  bölgesinde vatandaşların belediyedeki resmi işlemlerini daha kolay ve daha hızlı bir şekilde alabilmeleri için açılacak İncek Hizmet Binası’nda, belediye birim müdürlükleri de yer alacak.

BELEDİYE BİRİMLERİ YER ALACAK

Zabıta Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Emlak Şefliği, Ruhsat Müdürlüğü, İmar Müdürlüğü ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü gibi belediye hizmet birimlerinin olacağı, İncek Hizmet Binası’nda Nüfus şefliği de hizmet verecek.

NÜFUS İŞLEMLERİ DE YAPILABİLECEK

İncek Hizmet Binası’nda yer alacak olan Nüfus Şefliği’nde doğum tescil işlemleri, Türkiye Cumhuriyeti  Kimlik Kartı, sürücü belgesi ve pasaport başvuru işlemleri ile yerleşim yeri adres değişiklik işlemleri, vatandaşlar  tarafından talep edilen Nüfus Kayıt Örnekleri  ile Yerleşim Yeri Talep  Belgeleri  düzenlenerek  verilecek.

HİZMET AKIŞI DAHA HIZLI OLACAK

İncek Hizmet Binası’nın açılmasıyla birlikte, bölgedeki vatandaşların belediye hizmetlerine daha rahat ve kolay bir şekilde ulaşacağını ifade eden Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “İncek Hizmet Binası ile birlikte, merkeze uzak olan İncek, Kızılcaşar ve Taşpınarlı vatandaşlarımıza hizmet akışı, daha hızlı ve kaliteli bir hale gelecek. Vatandaşlarımıza hak ettiği hizmeti verebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

TARİH: 14 Şubat  2020 Cuma Günü

SAAT:  14.00

ETKİNLİK: Gölbaşı Belediyesi İncek Hizmet Binası Açılışı

ADRES:  T.C. Göbaşı Belediyesi İncek Hizmet Binası

                  Kızılcaşar, Yavuz Sultan Selim Bulvarı 7/1, 06830 Gölbaşı/Ankara