Hizmetimizi teknolojiyle geliştiriyoruz

Akıllı Kent Projesi

Akıllı Kent Projesi’nde Türksat ile iş birliği yapıyoruz, kentimizin her noktasına teknoloji katıyoruz.

Gölbaşı’nı Akıllı Kent haline getirmek için Türksat ile iş birliği yapıyoruz. Aşağıdaki projeleri Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. ile birlikte hayata geçirip sizlerin kullanımına sunmayı amaçlıyoruz.

  • Güvenli Parklar

Parklarda çocuklarımızın güvenliği için kamera sistemleri kuracağız. Uydudan tüm parklarımızı izleyecek ve bu sayede çocuklarımız için daha güvenli oyun alanları sağlayacağız.

  • Ortak Alanlarda Ücretsiz Wi-Fi Projesi

Gölbaşı’ndaki vatandaşların yoğun olarak bulunduğu meydanlarda, parklarda ve ortak alanlarda ücretsiz kablosuz internet (Wi-Fi) hizmeti vermek için çalışmalara başladık.

  • Çöp Konteynırı Doluluk Kontrol Sistemi

Çöp konteynırları doluluk oranlarını bu akıllı sistemler sayesinde kontrol edecek, daha temiz ve sağlıklı çevre için katkı sağlayacağız.

  • Akıllı Sulama Sistemleri

Parkların sulama sistemleri otomatik olacak ve bu sayede sulama işlemleri çok daha hızlı bir şekilde tek bir merkezden kontrol edilerek sistemli şekilde yürütülebilecek.

  • Afet Durumunda Kesintisiz İnternet Hizmeti Sağlayan Altyapı

Kamu kurum ve kuruluşları ile afet noktalarında her hâl ve durumda kesintisiz internet ile iletişim sağlayacağız.

  • Engelsiz Oyun Parkları-Engelli Araç Şarj İstasyonları Projesi

Engelsiz bir Gölbaşı olma yolunda birçok adım atan ve bireysel farklılığı olan vatandaşların hayatlarını kolaylaştıracak çalışmalar gerçekleştirmek, akülü araç kullanıcılarının şarj sorununu çözmek amacıyla 4 farklı noktaya (Atatürk Sahil Parkı, Mevlana Parkı, HASVAK Hastanesi Kampüs Alanı ve Zübeyde Hanım Kültür Merkezi) engelli şarj istasyonlarını kurduk. Engelsiz oyun parklarının kurulumu için de etüt çalışmalarını başlatmış bulunmaktayız.

GALERİ

Menü